![afisa](https://ntougrou.squat.gr/files/2022/09/afisa-678x381.jpg)
Αυτή τη Κυριακή 18 Σεπτέμβρη στις 18:00 καλούμε σε αντιφασιστική συγκέντρωση / πορεία στην πλατεία Ταχυδρομείου. 9 χρόνια μετά την δολοφονία του Π. Φύσσα από τον φασίστα της Χρυσής Αυγής Γ. Ρουπακία, τίποτα δεν έχει τελειώσει.
Αυτή τη Κυριακή 18 Σεπτέμβρη στις 18:00 καλούμε σε αντιφασιστική συγκέντρωση / πορεία στην πλατεία Ταχυδρομείου. 9 χρόνια μετά την δολοφονία του Π. Φύσσα από τον φασίστα της Χρυσής Αυγής Γ. Ρουπακία, τίποτα δεν έχει τελειώσει.
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes